VELİLERİMİZ U11 EKİBİMİZİ YEMEKTE AĞIRLADI

-A+
17 Aralık 2019 / Salı 11:07:51

İnegölspor'umuzun U11 takımının velileri ekibimizi Köfteci Selim'de ağırladı. 

 

Yemeğe Basın Sözcüsü ve Altyapı Sorumlumuz Özgür Gürbüz, Gençlik Gelişim Program Sorumlumuz Özgür Şahin, U11 Yaş Grubu Sorumlumuz Tacettin Elmas, oyuncularımız ile  oyuncularımızın anne ve babaları katıldı.

 

 

Yemek sonrası açıklama yapan U-11 Sorumlumuz Tacettin Elmas, "Bu akşam bizleri yalnız bırakmayan altyapı sorumlu yöneticimiz sayın Özgür Gürbüz’e, altyapı sorumlumuz sayın Özgür Şahin'e çok teşekkür ediyorum. U-11 takımı olarak çalışmalara 18 Haziran ile başlamış bulunmaktayız.Haftanın 3 veya 4 günü antrenman yapmaya çalışıyoruz.Bugün itibari ile  yaklaşık olarak  antrenman  ve maç sayısı  olarak 75 çalışmayı bulmuş durumdayız.Bu sayı bu yaştaki bir grup için iyi bir rakam olduğunu düşünüyorum. Amacımız öncelikle  çocukları spora yönlendirmek kötü alışkanlıklardan uzak  durmasını sağlamaktır.Daha sonrada A takımımıza oyuncu kazandırmaya çalışıyoruz. Bunun örneği  bu haftaki A takımımız  maçında altyapıdan çıkan 6 oyuncunun oynaması ile görmekteyiz. Amacımız bu sayıları  artırmak İnegölspor'a daha fazla oyuncu kazandırmaktır. Siz değerli veliler her zaman çocukların yanında olmanızı ve de bizlere güvenmenizi istiyoruz. Altyapımız da çok değerli hoca arkadaşlarımız bulunmaktadır. Zamanla farklı hocalar ile çalışacaklar  her birinden çok değerli bilgiler öğrenip kendilerini geliştireceklerdir. İnegölspor kültürünü kazanıp hayata atılacaklardır. Ben çocuklara bu uzun futbol hayatında başarılar diliyorum. Siz değerli velilere de çocuklara desteklerinizden dolayı da teşekkür ediyorum. Bunun gibi toplantılarımız zamanla olacaktır. Katılan herkese tekrardan çok teşekkür ediyorum."

 

 

Daha sonra söz alan Gençlik Gelişim Program Sorumlumuz Özgür Şahin ise " Bu akşam U-11 takımı ile böyle güzel yemekte buluştuğumuz için herkese teşekkür ederim. İnegölspor Altyapısı olarak amacımız Profesyonel  Takımımıza futbolcu çıkarmaktır.Bu doğrultuda altyapımıza büyük önem vermekteyiz.Bunun meyvelerini de bu haftaki Profesyonel takımımız maçında 6 tane altyapıdan çıkan oyuncumuzun oynaması bizi fazlasıyla mutlu etti.Çocuklarımıza bu konuda  güvenen ve de şans veren Başta Başkanımız yönetim kurulumuz  ve hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Eğitim gruplarımız olarak haftanın 3 veya 4 günü düzenli antrenmanlar yapıyoruz.Kulübümüzün imkanları ve hoca arkadaşlarımızın  gayreti ıle çocuklarımızı en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Ancak hayat futboldan ibaret değildir bunun  içinde önceliğimiz çocuklarımız iyi bir insan sonra iyi birey olmaları için onlara yardımcı oluyoruz.Bu doğrultuda çocuklarımız ile Okuma  etkinlikleri  yapıyoruz.Onlara kitap sevgisini kazandırmaya çalışıyoruz.Akademi yaş gruplarına Yeni başlayan Dini sohbet etkinlikleriz  var. Bunların çocuklara faydası olacağına inanıyoruz bunun gibi etkinliklerimiz zamanla arttırmayı planlıyoruz."diye konuştu.

 

 

 

Son olarak söz alan Altyapı Sorumlumuz Özgür Gürbüz ise " Öncelikle buraya gelen tüm sporcularımıza ile anne ve babalarına çok teşekkür ederiz. Biz yönetim kurulu olarak A takıma verdiğimiz değerin aynısını hatta daha fazlasını altyapılarımıza veriyoruz. Altyapı maçlarımızı gerek iç sahada gerekse deplasmanda bizzat giderek takip ediyoruz. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Şuanda altyapıdan çıkıp A takım kadrosunda bulunan 12-13 tane oyuncumuz var. Bunların zaman zaman 5-6 tanesi ilk 11'de sahaya çıkıyor. Hedefimiz gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirip A takıma yükseltmek. Burada sizin desteğinizde çok önemli. Çocuklarınız arkasında ve destekçisi olun. Biz her zaman onların yanındayız. Önce çocuklarınıza sonrada bize güvenin. Buradaki oyuncuların çoğu belki futbolcu olmayacak ama iyi bireyler olacaklar. Yaşamlarının her alanında başarılı olacaklar. Biz burada bunu sağlamaya çalışıyoruz. Emin olun bu çocuklar burada aldıkları eğitimlerle gelecekte hem eğitim hayatlarında hem iş hayatlarında çok başarışı bireyler olacaklar. Ben yemeğe katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

Takımlar O Av P
1 SIVAS BELEDIYE SPOR 3 8 9
2 BODRUMSPOR A.Ş 3 6 9
3 ANKARASPOR 3 8 7
4 HEKIMOĞLU TRABZON 3 7 7
5 S. VAN SPOR FK 3 3 7
6 SOMASPOR 3 3 7
7 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 3 7
8 ETIMESGUT BELEDIYESPOR 3 2 6
9 ÇORUM FK 3 4 5
10 SAKARYASPOR A.Ş 3 2 5
11 SARıYER 3 -1 4
12 SERIK BELEDIYESPOR 3 -3 3
13 AFJET AFYONSPOR 3 -1 2
14 İNEGÖLSPOR 3 -2 2
15 DIYARBEKIR SPOR A.Ş 3 -4 1
16 ERGENE VELIMEŞE SPOR 3 -7 1
17 TURGUTLUSPOR 3 -3 0
18 ADıYAMAN 1954 SPOR 3 -8 0
19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 3 -8 0
20 NIĞDE ANADOLU FK 3 -9 0
<