VELİLERİMİZ U16 EKİBİMİZİ YEMEKTE AĞIRLADI

-A+
26 Aralık 2019 / Perşembe 13:34:25

İnegölspor'umuzun U16 takımının velileri ekibimizi Keskin Efe Kasap ve Et Mangal'da ağırladı.

 

Yemeğe Gençlik Gelişim Program Sorumlumuz Özgür Şahin, U16 Yaş Grubu Sorumlumuz Caner Taban, oyuncularımız ile oyuncularımızın anne ve babaları katıldı.

 

 

Yemek sonrası açıklama yapan U16 Yaş Grubu Sorumlumuz Caner Taban, şunları söyledi:

"Sevgili öğrenciler kıymetli veliler artık gelenekselleşen veli kulüp buluşmalarında yine güzel bir akşam yemeğinde beraberiz. Yemeği organize eden tüm velilerimize teşekkürü borç bilirim. Evlatlarınızı İnegölspor kulübü olarak tüm şartları zorlayarak eldeki imkânları en iyi şekilde kullanarak kendi alanımızda hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Onlara sahip çıkıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizler sahip çıkmazsak birileri sahip çıkacaktır. Burada sizlere de çok büyük görevler düşmektedir. Okullarıyla kulüpleriyle sürekli koordineli olmanız gerekmektedir. Çocuklarımızı şanslı olarak nitelendiriyorum yetenekleri doğrultusunda planlı programlı bir eğitim alıyorlar. Birçok çocuk bu şansı bulamıyor. Bu sebeple elimizdeki nimetlerin kıymetini bilerek zamanımızı iyi kullanmamız gerekiyor. Herkes elinden geleni yapma gayretinde olmalıdır. Sizlere bu güzel organizasyondan dolayı tekrar çok teşekkür ederken yarın ki maça hepinizi davet ediyorum."

 

 

Gençlik Gelişim Program Teknik Sorumlusu Özgür Şahin ise" Çok kıymetli veliler sevgili öğrenciler öncelikle yemeğimize hoş geldiniz. İnegölspor kulübü olarak sporcularımızı sahada geliştirmeye çalıştığımız kadar saha dışında da aynı gayreti gösteriyoruz. Saygı sevgi ve ahlakı değerler çerçevesinde bazen anlatarak konuşarak bazen de küçük yaptırımlar uygulayarak sporcularımızı her anlamda geleceğe hazırlama çabası içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Maçları izlerken şunu bilmenizi istiyorum. Çocuklarımızdan saha içerisinde Fair Play çerçevesinde mücadele etmelerini istemekteyiz. Geçen yıl daha fazla olan hakem ve rakip ile diyaloga girme olayları bu yıl azalarak devam etmekte. Maçı kazanalım da her türlü çirkinliği yapalım yaklaşımında asla olmadık olmayacağız. Sporcularımız bizim söylem ve yaptırımlarımızın neler olduğunu bildikleri için sahada bunlara dikkat etmelidirler.

 Yaptığımız işin aile boyutunu çok önemsiyoruz. Bu yüzden gerek bireysel gerek toplu bir şekilde veli toplantıları tertip ederek genel bilgilendirmeler yapıyoruz. Çok kıymetli bayan velilerimizi de aramızda tribünde görmek bizleri sevindiriyor. Çocuklarımız bu kulüp çatısı altında oldukları sürece veli kulüp işbirliğini en üst düzeyde tutarak bu süreci beraber götürmek istiyoruz. Bu yemeği organize eden siz değerli velilerimize teşekkür ederken bizlere ve evlatlarınıza hep destek olacağınızı umut ediyorum."ifadelerini kullandı.

Takımlar O Av P
1 SIVAS BELEDIYE SPOR 3 8 9
2 BODRUMSPOR A.Ş 3 6 9
3 ANKARASPOR 3 8 7
4 HEKIMOĞLU TRABZON 3 7 7
5 S. VAN SPOR FK 3 3 7
6 SOMASPOR 3 3 7
7 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 3 7
8 ETIMESGUT BELEDIYESPOR 3 2 6
9 ÇORUM FK 3 4 5
10 SAKARYASPOR A.Ş 3 2 5
11 SARıYER 3 -1 4
12 SERIK BELEDIYESPOR 3 -3 3
13 AFJET AFYONSPOR 3 -1 2
14 İNEGÖLSPOR 3 -2 2
15 DIYARBEKIR SPOR A.Ş 3 -4 1
16 ERGENE VELIMEŞE SPOR 3 -7 1
17 TURGUTLUSPOR 3 -3 0
18 ADıYAMAN 1954 SPOR 3 -8 0
19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 3 -8 0
20 NIĞDE ANADOLU FK 3 -9 0
<